V posledních letech se rozšířily dentální choroby u psů a koček, avšak kombinací zdravé výživy, pravidelných veterinárních prohlídek a domácího dentálního ošetření můžeme úplně předejít těmto nevítaným problémům.

Nejdůležitější je pravidelnost a prevence v domácím prostředí od útlého věku. Pes či kočka si tak přivyknou na manipulaci v ústní dutině a pro vás jako majitele odpadnou pozdější vážné problémy se zuby, zubním plakem, záněty dásní a další.

Kromě čištění speciálním kartáčkem je pro psy ideální žvýkací pochoutka, která jim vyčistí zuby, promasíruje dásně a současně osvěží dech. Toto a ještě něco navíc nabízí Staglers - ručně zpracované jelení parohy, které současně pomáhají v lepším trávení u psů, vstřebávání přírodních minerálních látek z parohů a psa zabaví na dlouhou dobu.

Proti plaku a zápachu v ústní dutině funguje výtečně také komplexní přírodní přípravek z mořských řas Kelp care TM - pěstovaný na rodinné farmě v Irsku, v nejčistších podmínkách, s ověřenými účinky na psy, koně, kočky a další zvířata.