Psi chtějí instinktivně sežrat co nejrychleji vše, co najdou k snědku. Takže i když mají doma pravidelnou stravu, bohatou na živiny a bezpracně nasypanou v misce, snaží se vše rychle přemístit do žaludku.

Psi často své jídlo hltají a způsobují si tím trávicí problémy - říhání, zvracení, u velkých plemen může dojít až k torzi žaludku. To se stává při velkých dávkách krmení, většinou 1x denně.

Abychom tomu předešli a současně psa nepřekrmovali, doporučujeme používání inovativní Misky na jídlo pro psa Green a Green mini, připomínající trávu.

Misky jsou určeny pro všechny psy, kteří si své jídlo mohou vychutnat jako ve volné přírodě. Mezi "trsy trávy" psovi nasypeme jejich denní (nebo jen poloviční) dávku granulí a necháme psa, aby jazykem, čenichem a tlapkami dopravil granule do své tlamy.

Psi se zabaví na velmi dlouhou dobu - namísto krátkého hltacího krmení se čas prodlouží až na 15-20 minut, kdy je pes plně zaměstnán jak psychicky, tak fyzicky.

Miska prospívá všem psům, a hlavně obéznáím jedincům, kteří tak nesní příliš mnoho jídla.

Misku můžeme použít jak na granule, tak na mokré krmivo - kapsičky, vařené jídlo. Miska má zvýšený okraj a dá se velmi dobře mýt v myčce nebo pod tekoucí vodou.

Pes a miska Green

Pes a miska Green